Для тендерних замовників

За роки роботи з великими компаніями з різних галузей економіки ми отримали великий досвід участі в більш ніж 10 000 тендерів різного масштабу і, як ніхто інший, розуміємо тонкощі роботи з такими замовленнями.

Ми розуміємо потреби наших клієнтів і завжди готові забезпечити їх професійною технічною підтримкою, гарантуючи обгрунтованість комерційних пропозицій і своєчасність виконання зобов'язань.

Для участі в тендерних торгах з імпортозаміщення на великих підприємствах наш дослідницький відділ розробив і впровадив у виробництво більше 50 унікальних продуктів, більшість з яких раніше не вироблялися в Україні.

Дотримуючись стратегії розвитку великого бізнесу ми і далі плануємо розробки продуктів, спрямованих на заміщення імпортних аналогів для підприємств гірничо-видобувальної, металургійної, машинобудівельної, сільськогосподарської, хімічної, харчової, транспортної та інших галузей промисловості.

Володіючи однією з найсучасніших в Україні дослідною лабораторією, сертифікованою Держстандартом, ми щодня здійснюємо поглиблений аналіз сировини, а також олив та мастил на всіх етапах виробничого процесу.

На вимогу замовників, ми здійснюємо додатковий контроль якості продукції на відповідність європейським нормам, залучаючи до цього незалежну аудиторську компанію SGS, яка є світовим лідером у цій галузі.

На підприємстві впроваджена і сертифікована система управління якістю ISO 9001.

СП Юкойл - єдиний виробник мастильних матеріалів в Україні, що має діючу ліцензію API Американського Інституту Нафти.

Заповнивши форму, Ви зробите перший крок до успішної співпраці з YUKO.

Звернення