Для кінцевих споживачів

Якщо Ваша компанія на регулярній основі споживає мастильні матеріали для власної техніки, будь то парк автомобільної або сільськогосподарської техніки або промислове обладнання - ми, як мінімум, хочемо з Вами познайомитися.

Маючи великий досвід співпраці як з найбільшими споживачами: заводами, агрофірмами, держ.структурами, так і з невеликими приватними фермерськими господарствами, транспортними фірмами, ми пропонуємо широкий асортимент мастильних матеріалів в зручній фасовці, що задовольняє будь який масштаб споживання.

Ми розробляємо нові форми упаковки, забезпечуючи значну економію коштів нашим партнерам зберігаючи при цьому стабільно високу якість мастильних матеріалів ТМ "YUKO".

Серед наших партнерів компанії з різних секторів економіки, таких як гірничо-видобувальна, металургійна, машинобудівельна, сільськогосподарська, хімічна, харчова, транспортна та інші.
Ми вибудовуємо відносини з нашими партнерами і дорожимо ними, розуміючи, що від ефективності їхнього бізнесу залежить успіх нашої компанії.

Наші відомі партнери:


Ми тверді у своєму намірі стати найбажанішим (пріоритетним) постачальником для бізнесу будь-якого масштабу.

Заповнивши форму, Ви зробите перший крок до успішної співпраці з YUKO.

Звернення