Зрозуміло про масла

Контроль рівня оливи в АКПП

Автоматичні коробки перемикання передач з кожним роком стають все більш популярними і поступово витісняють звичні для більшості автомобілістів механічні трансмісії. Сучасні АКПП відмінно зарекомендували себе завдяки надійності, простоті і зручності. Однак безперебійна робота будь-якого механізму багато в чому залежить від дотримання встановлених правил експлуатації і обслуговування.

Всесезонні моторні оливи

Правильно підібрана моторна олива - запорука тривалої і стабільної роботи будь-якого автомобіля. Серед усього розмаїття олив, представлених сьогодні на полицях магазинів, визначити оптимальний варіант не так вже й складно.

Паливозберігаючі моторні оливи - реальність чи вигадка?

Суперечки про те, чи можливо знизити витрату пального при використанні спеціальної паливозберігаючої моторної оливи давно ведуться в співтоваристві автолюбителів. Виробники моторних олив тільки підігрівають цей інтерес, рекламуючи нові продукти і обіцяючи значну економію при заливці їх продуктів.

Витрата моторної оливи

В одних двигунах моторна олива заміюється згідно із заявленими термінами експлуатації, а в інших - долив стає постійною і звичною дією. Давайте спробуємо розібратися, чому це відбувається і чи можна якось вплинути на витрату моторної оливи.

Автомобільні присадки в моторні оливи: шкода чи користь

Автомобільні присадки - продукт, який без проблем можна знайти на полицях магазинів. При цьому ставлення до присадок доволі різноманітне і викликає безліч суперечок. Більшість автолюбителів відноситься до подібної «хімії» скептично, а часом і з певною часткою побоювання. З одного боку, існує думка, що тільки завдяки постійному використанню додаткових присадок двигун буде працювати без збоїв. Але багато хто не згоден з таким твердженням і навпаки вважає, що самодіяльність тільки погіршує стан вузлів і механізмів будь-якого авто.