Історія мастильних матеріалів

16.11.2016

Історія мастильних матеріалів

Історія мастильних матеріалів настільки ж стара, як історія першого механізму. Як тільки людина винайшла колесо, тут же з'явилася необхідність змащувати його вісь! Мастило працювало і в стародавніх бойових машинах, і в блоках вітрильних кораблів, і в воротах фортець. Вона справно захищала зброю і химерні винаходи середньовічних механіків. Якщо вже стародавні воїни, мореплавці та ремісники були досить обізнаними  в мастильних матеріалах, то сучасна людина просто зобов'язаний мати необхідний мінімум знань про оливи і змащення!

Зрозуміло, старовинним "фахівцям" в області найпростішої механіки - візників, мельникам і корабельним боцманам - було куди простіше. Мастил - раз, два та й усе! Всі мастила були рослинного або тваринного походження: дьоготь, жир, оливкова олія ...

Справжній розквіт мастильних матеріалів почався з розвитком техніки в XIX столітті та освоєнням переробки нафти. Спочатку до нафти відносилися, за сучасними мірками, досить дивно: її добували і переробляли заради гасу. Горюча, але досить безпечна з точки зору вибуховості рідина на якийсь час стала основою освітлення. А отримані в результаті переробки "непотрібні" фракції ... виливали. Бензин, наприклад, з огляду на його вибухонебезпечність, просто зливали в спеціальні ями і спалювали з усіма запобіжними заходами. Але дуже скоро людство оцінило нафту по-справжньому! І далеко не останнє місце у переліку предметів першої необхідності, створених на основі нафти, зайняли оливи та мастила.

Техніка набирала обертів в прямому сенсі цього слова: для парових машин, кораблів і паровозів, для жаток і ткацьких верстатів, для мініатюрних кишенькових годинників і величезних промислових пресів знадобилася різноманітна "нафтова" олива. Саме тоді інженери та хіміки різних країн всерйоз взялися за цю проблему, без вирішення якої розвиток техніки був просто неможливим.

В результаті, сьогодні оливи та змащення - цілком об'ктівно вважаються елементом конструкції будь-якого механізму. Запам'ятайте, будь ласка, цей основна теза! Ви ж не станете встановлювати на "жигулівський" двигун кільця та ​​вкладиші від величезного корабельного дизеля? Конструкція не та! Олива - така ж непорушна частина конструкції, як і деталі з металу або резино-технічні вироби.