Зрозуміло про масла

Контроль рівня оливи в АКПП

Автоматичні коробки перемикання передач з кожним роком стають все більш популярними і поступово витісняють звичні для більшості автомобілістів механічні трансмісії. Сучасні АКПП відмінно зарекомендували себе завдяки надійності, простоті і зручності. Однак безперебійна робота будь-якого механізму багато в чому залежить від дотримання встановлених правил експлуатації і обслуговування.

Всесезонні моторні оливи

Правильно підібрана моторна олива - запорука тривалої і стабільної роботи будь-якого автомобіля. Серед усього розмаїття олив, представлених сьогодні на полицях магазинів, визначити оптимальний варіант не так вже й складно.

Паливозберігаючі моторні оливи - реальність чи вигадка?

Суперечки про те, чи можливо знизити витрату пального при використанні спеціальної паливозберігаючої моторної оливи давно ведуться в співтоваристві автолюбителів. Виробники моторних олив тільки підігрівають цей інтерес, рекламуючи нові продукти і обіцяючи значну економію при заливці їх продуктів.

Мінеральні моторні оливи

Мінеральна моторна олива - продукт, який має нафтове походження і виготовляється шляхом переробки мазуту. В основі гарного мастила повинні лежати якісні нафтопродукти і високий ступінь очищення. Однак така олива має нестабільні характеристики і швидко випаровується. Також існує ряд мінеральних олив, які виробляються з сільгосп культур.

Промивні оливи: мити або не мити, ось в чому питання.

Як можна здогадатися з назви, промивна рідина призначена для промивання усієї внутрішньої "начинки" двигуна. Її завдання - вимити відкладення, ввібрати їх і вивести назовні при зливанні.