Сутність виробництва олив

13.11.2016

Сутність виробництва олив

Глибоке вивчення виробництва олив навряд необхідно споживачеві. Варто лише звернути увагу на деякі основні моменти, які визначають властивості і призначення продукції.

На нафтопереробні заводи потрапляє нафта різної якості з різних регіонів. Вже початкова сировина передбачає кілька видів олив, які можна отримати шляхом переробки нафти.

Класична технологія отримання мінеральної оливи полягає в поступовій очистці попередньо виділених з нафти масляних фракцій. За такою технологією виробляється до 85% всіх мінеральних олив. Порівняно невеликий вибір мінеральних масел, вироблених з нафти без будь-яких добавок, сьогодні називається базовими оливами. Ми вже говорили про це вище. Назва передбачає, що мова йде не про кінцевий продукт, а підготовлену для остаточної переробки сировину.

"Чиста" мінеральна олива здатне відносно нормально працювати в температурному діапазоні від -10 до +30 градусів Цельсія. В інших умовах експлуатувати механізм з такою оливою досить проблематично. Чисте мінеральне мастило має недостатні протизносні властивості, здатність зберігати захисну плівку та стійкість при зміні температури і т.д.

Друга Світова війна, яку багато істориків називали "війною моторів", пройшла на "чистій" мінеральній оливі. Важко уявити, яких неймовірних зусиль це вимагало від армійських і флотських механіків! Капітальні ремонти корабельних, танкових і авіаційних двигунів були необхідною і систематичної процедурою. Хоча перша присадка до оливи вже була винайдена, але поширення не отримала ...

За кілька років до Другої Світової війни, в 30-х роках минулого століття, американці додумалися додавати в оливу дрібно-дисперсний графітовий порошок. Розтертий практично в борошно, він ще не був повноцінною присадкою. Швидше, це була добавка (наповнювач). Графіт, звичайно, збільшував змащувальні властивості, але при зупинці механізму випадав в осад і "жив" незалежно від оливи з точки зору хімії ....

Сьогодні можна з впевненістю стверджувати, що сутність сучасного виробництва олив полягає в доборі необхідних присадок і їх ретельному змішуванні з базовою оливою. Причому присадки можуть бути одиничними, що підсилюють певну властивість, або входити в базову оливу великою гамою - так званим пакетом.

Склад новітніх присадок є дбайливо зберігаємою таємницею. Схожою на таємницю Кока-Коли і Пепсі: американці винесли виробництво цих напоїв по всьому світу, але всюди завозять свій секретний концентрат, який змішується з підготовленою водою ...

Сьогодні в світі працює безліч фірм, що спеціалізуються на виробництві олив. Їх досить умовно можна розділити на дві групи: гіганти, що мають в себе цикл виробництва і реалізації від нафтової вишки до споживача оливи, і невеликі вузько спеціалізовані компанії. Гіганти Shell, Mobil або Лукойл виробляють власні базові оливи, в які додають присадки і виводять на ринок тисячами тонн під власною торговою маркою. Однак потреба в мастильних матеріалах занадто різноманітна.

Навіть такий гігант як Лукойл не в змозі виробляти 100-150 різних найменувань мастильних матеріалів. Тим більше, що споживання деяких груп олив досить обмежена. І, як би не старалися гіганти, їм доводиться віддавати значну частку ринку невеликим так званим блендінговим компаніям.

Блендінгова компанії просто купують базові оливи на нафтопереробних заводах, а потім на спеціальному устаткуванні виробляють Блендінг - змішують їх з присадками.

Невеликі блендінгові фірми за своєю суттю нагадують ательє, що працюють під замовлення конкретного клієнта. Маючи наукову базу, будь-яка компанія здатна створити власну оливу з неповторними властивостями, яких раніше не було ні в якому іншому аналогічному продукті. Тож не дивно, що асортимент олив зростає щороку, і жоден довідник не дасть повного переліку