Новини

Раді привітати усіх автолюбителів та професійних робітників з головним святом користувачів колісних транспортних засобів - Днем автомобіліста!

Це день усіх, хто не уявляє свого життя без автомобіля. Це професійне свято всіх, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв та диспетчерів, кондукторів та інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту та підприємців, зайнятих в автомобільному бізнесі.

В автомобільній галузі працює численна армія професіоналів, які забезпечують успіх функціонування всього господарського комплексу країни, життєдіяльність населених пунктів. Це важка і відповідальна праця, яка заслуговує високої поваги.

З Днем Захисника України!

Шановні українці!

Сьогодні Україна відзначає три славетних свята – День захисника Вітчизни, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.


Олива-теплоносій Transtherm 300 вже у продажу

Компанія «Юкойл» поповнила лінійку енергетичних олив  новою полусинтетичною оливою-теплоносієм Transtherm 300.

З Днем Незалежності України!

Колектив компанії «Юкойл» щиро вітає з Днем Незалежності України!

Вітаємо з Днем Державного прапора України!

Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України.
Дозвольте привітати вас з таким гарним святом і побажати кожній родині нашої незалежної України щастя, здоров’я і віри в краще майбутнє нашої держави!