Новини

"Автоаптека": "З усього обсягу продажів моторної оливи в наших маркетах продукції YUKO – 60%"

"Ми починали з продажів вітчизняної моторної оливи" – інтерв'ю Ігоря Шкільного.

9 років стрімкого розвитку, 280 людей у штаті та 20 000 позицій у постійному асортименті – це все про групу компаній "Автоаптека". Вона допомагає українським автовласникам покрити потребу в акумуляторах, моторних оливах, витратних матеріалах та іншій продукції. Про потреби вітчизняних споживачів, тренди автобізнесу та особисті плани розповідає власник "Автоаптека" Ігор Омелянович Шкільний.

Світлого Великодня!

Бажаємо всім добра, злагоди і щастя. Цінуймо прості речі й події, терпляче ставитися до всього, бути вдячними за все те, що маємо. Щастя в наших руках і бажаємо грамотно ним розпоряджатися! Світлого Великодня!

Українська моторна олива YUKO – працює! Перевірено в екстремальних умовах

Щодня тисячі механізмів злагоджено працюють завдяки якісним мастильним матеріалам. Олива та мастила потрібні легковим автомобілям, промисловому обладнанню та спецтехніці.

Моторна олива Yuko Mega HD 10W-40 отримала схвалення компанії MAN

Всесезонна моторна олива для сучасних дизельних двигунів Yuko Mega HD 10W-40 отримала схвалення провідного європейського автоконцерну MAN.

Продажі українських моторних олив YUKO в "Епіцентрі" зросли на понад 20%

З 2017 року автотовари в "Епіцентрі" відокремились в окремий shop-in-shop під назвою "Автомол". Сьогодні "Автомол" привертає увагу великим асортиментом, пропонуючи автолюбителям понад 10 000 різноманітних товарів. При цьому "Епіцентр" залишає у пріоритеті продукцію українських виробників. Серед всіх товарів автогрупи вагоме місце займають моторні оливи вітчизняного бренду YUKO.