Якість

Якість продукції контролюється власною лабораторією підприємства, що дозволяє компанії з упевненістю заявляти, що якість мастильних матеріалів YUKO відповідає найвищим європейським стандартам.

Свідченнями цього є наступні факти:
  • YUKO пропонує   продукцію   стабільно   високої   якості, застосовуючи   сучасні   технології, а   також   сировину   всесвітньо   відомих   компаній, таких   як Lubrizol, Exxon Mobil, BASF, Infineum, Afton і інших флагманів в сфері виробництва компонентів для мастильних матеріалів.

Мастильні матеріали YUKO поставляються:

СП Юкойл - єдиний виробник мастильних матеріалів в Україні, що має діючу ліцензію API Американського Інституту Нафти.

Моторні оливи YUKO мають сертифікати і допуски світових виробників техніки, таких як Mercedes-Benz, Renault, Volvo, Caterpillar та інших.

Володіючи однією з найсучасніших в Україні дослідною лабораторією, сертифікованою Держстандартом, ми щодня здійснюємо поглиблений аналіз сировини, що надходить, а також олив та мастил на всіх етапах виробничого процесу.

Додатковий контроль якості продукції на її відповідність європейським нормам здійснюється незалежною аудиторською компанією SGS, яка є світовим лідером у цій галузі.

На підприємстві впроваджена і сертифікована система управління якістю ISO 9001.

Ці та інші факти, а також довіра наших постійних клієнтів є кращими доказами стабільно високої якості мастильних матеріалів YUKO.


Сертифікати

За більш ніж 10-ти річну історію Заводом технічних олив "СП Юкойл" отримані численні сертифікати, ліцензії, допуски, рекомендації, грамоти та інші документи, що стосуються різних аспектів роботи підприємства, серед яких розробки, технології, продукція, якість, соціальна сфера.

На цій сторінці ми представили деякі з них:

Bureau Veritas - ISO 9001:2015
Bureau Veritas - ISO 9001:2015
NSF Certificate
NSF Certificate
Ліцензія АРІ
Ліцензія АРІ
Сертифікат NLGI
Сертифікат NLGI
Допуск Cummins
Допуск Cummins
Допуск Daimler AG
Допуск Daimler AG
Допуск Volvo
Допуск Volvo
Допуск Volvo
Допуск Volvo
Допуск MAN
Допуск MAN
Допуск MAN
Допуск MAN