YUKO – найпопулярніший український бренд автомобільних олив, який вже понад 20 років успішно завойовує довіру споживачів по всьому світу.

YUKO – це ім'я, під яким продукція нашої компанії широко відома на ринку України та за кордоном. Ім'я бренду YUKO утворено шляхом трансформації назви компанії YUKOIL для коротшого написання та вимови різними мовами з урахуванням широкої експортної географії. Логотип бренду легко впізнаваний.

Сьогодні оливи YUKO працюють у силових установках першого українського криголаму «Ноосфера» та у дизель-генераторах антарктичної станції ім. Вернадського, в тракторах агрохолдингів та турбінах електростанцій, і, звичайно, у двигунах автомобілів у десятках країн світу.

Ми першими в Україні почали виробляти повністю синтетичні оливи для автомобілів з гібридними силовими установками та синтетичні спортивні оливи.

Спортивна олива YUKO - вибір багаторазового чемпіона України та чемпіона світу з дріфту Дмитра Іллюка, надійного партнера бренду.

YUKO – перший український масляний бренд, який взяв участь у найбільшій міжнародній виставці автоіндустрії Automechanika у Франкфурті (Німеччина).

Ми – найвища ліга. Ми граємо на рівних із провідними світовими масляними брендами. Нам вже є нецікавим друге місце. Ми хочемо перемагати. Бути першими. В якості, в частці ринку, в обсягах продажів.

Так, це не ми винайшли моторну оливу. Але ми першими в Україні запровадили європейські стандарти виробництва. У майбутньому ми прагнемо стати тренд-сеттерами ринку, постійно впроваджуючи інновації.

Ми не видобуваємо нафту та не запускаємо ракети на Марс. Ми виготовляємо мастильні матеріали. Тільки їх. І у цьому ми експерти. Тому що для нас це найважливіше. Першорядне.

YUKO – принцип першості!