ПРИНЦИП ПЕРШОСТІ

YUKO — найбільш продаваний український бренд автомобільних олив, який вже понад 20 років успішно виборює довіру споживачів по всьому світу.

YUKO — це ім'я, під яким продукція нашої компанії широко відома на ринку України та за кордоном. Ім'я бренду YUKO утворено шляхом трансформації назви компанії YUKOIL для коротшого написання та вимови різними мовами з урахуванням широкої експортної географії. Логотип бренду легко впізнаваний.

Наші оливи працюють у силових установках першого українського криголаму «Ноосфера» та у дизельних генераторах антарктичної станції ім. Вернадського, в тракторах агрохолдингів та турбінах електростанцій, і, звичайно, у двигунах мільйонів автомобілів.

YUKO — перший український бренд моторних олив, що експортується у 80+ країн світу та регулярно представлений на головних виставках автоіндустрії: у Франкфурті та Стамбулі, Дубаї та Лас-Вегасі, Буенос-Айресі та Хошиміні.

YUKO — це перші в Україні синтетичні спортивні оливи та повністю синтетичні оливи для гібридних автомобілів. Моторна олива YUKO – вибір чемпіона світу з дрифту українського спортсмена Дмитра Іллюка.

Так, це не ми винайшли моторну оливу. Але ми першими в Україні запровадили найвищі стандарти його виробництва.

Сьогодні, знаходячись у вищій лігі нашої індустрії ми граємо на рівних з провідними світовими брендами та прагнемо лише першості – у якості, інноваціях, частки ринку.

Ми не видобуваємо нафту та не запускаємо ракети на Марс. Ми виготовляємо найкращі мастильні матеріали. Принципово – тільки кращі. У свої справі – ми серед перших.

YUKO – принцип першості!