ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

YUKO – сучасний український бренд мастильних матеріалів. Ми дуже трепетно ставимося до дизайну та якості нашої продукції та не менш відповідально підходимо до вибору партнерів, з якими ми розвиваємо бренд YUKO в Україні та за кордоном.

Нам важливо мати спільні цінності та принципи, щоб рости разом та забезпечувати кращий сервіс у галузі.

Запрошуємо до співпраці

МИ ВІДКРИТІ ДО ПАРТНЕРСТВА

Бізнес і тендери

Ми успішно співпрацюємо з найбільшими українськими компаніями та взяли участь у більш ніж 15 000 тендерів, тому нам добре відомі тонкощі роботи з такими замовленнями.

Інтернет магазини

Асортимент продукції YUKO широко представлений у популярних українських та зарубіжних інтернет-магазинах, маркетплейсах. Ми усвідомлюємо, що майбутнє за інтернет-торгівлею, тому націлені на активний розвиток цього каналу продажів.

Торгівельним компаніям

Наші дистриб'ютори – це компанії з якими ми співпрацюємо довгі роки та спільно розвиваємо продажі мастильних матеріалів YUKO на обумовлених територіях.

Торгівельним мережам

Ми успішно поставляємо мастильні матеріали YUKO у найбільші національні торгові мережі та мережі АЗС. Яким би клопітким був цей бізнес, наша логістика успішно задовольняє його запити.

Автомагазин і СТО

Ми пишаємося тим, що продукція YUKO представлена в тисячах автомагазинів та СТО по всій Україні та за кордоном. Ми докладаємо значних зусиль, щоб зробити нашу продукцію на полицях помітною.

Роздрібним покупцям

Продукція YUKO – гарантія якості та надійності. Ми високо цінуємо довіру наших клієнтів та дякуємо за вибір на користь YUKO. Ми забезпечуємо "людську" технічну підтримку як до, так і після продажу.

ПОСТАЧАЛЬНИКАМ

СИРОВИНА ТА МАТЕРІАЛИ

Наші постачальники – це лідери у своїх товарних категоріях, які розділяють наші цінності та принципи ведення бізнесу. Наш пріоритет – пряма співпраця з виробниками.

Послуги

Ми ретельно стежимо за репутацією своєї компанії та дотримуємося думки, що наші постачальники поділяють з нами свою репутацію. Якщо ваш бізнес має позитивну репутацію, швидше за все ми зможемо домовитися.

СЕРЕД НАШИХ ПАРТНЕРІВ НАСТУПНІ КОМПАНІЇ:

МХП
МОН України
ДТЕК
Укрнафта
ЗАЗ
Нафтогаз
Укртатнафта
Інтерпайп
АрселлорМіттал
Метінвест
АВ SKF
Lafarge
UMGInvestments
Міноборони України
SCM Group
Kernel
CRH Group
Національна гвардія України
Міністерство інфраструктури України
Укроборонпром
Нібулон

Ми хочемо з вами познайомитися!!

Заповнюйте форму та робіть перший крок до успішної співпраці з YUKO.
Додати файл