Продукція YUKO – це гарантія якості та надійності. Ми цінуємо довіру наших клієнтів, тому виробляємо оливи, мастила та антифризи з дотриманням високих світових стандартів.

Ми стараємося більше за інших і робимо свою роботу добре, навіть тоді, коли ніхто не дивиться. Саме ці принципи дозволили компанії «Юкойл» вирости з регіонального виробника до глобальної компанії, що постачає оливи YUKO у більш ніж 80 країн світу на всіх континентах Землі.

Наші моторні оливи відповідають останнім специфікаціям і мають допуски провідних автовиробників.

Для виробництва олив, мастил та антифризів YUKO ми використовуємо найкращу сировину. Здійснюємо лабораторну перевірку всієї продукції. Тому, обираючи YUKO, ви можете бути абсолютно впевнені у високій якості.

Чемпіон світу з дрифтінгу – українець Дмитро Іллюк використовує у своїх автомобілях оливи YUKO, український криголам «Ноосфера» працює на українській оливі YUKO, генератори VOLVO на українській станції імені академіка Вернадського в Антарктиді працюють на українській оливі YUKO… Це лише деякі приклади, що викликають захоплення

Вже сьогодні оливи, мастила та антифризи YUKO можна купити в національних торговельних мережах, в інтернет-магазинах, на АЗС та у багатьох автомагазинах.