"Точно вчасно" - саме цього принципу ми дотримуємося у роботі з бізнесом-клієнтами.

Ми добре розуміємо свою відповідальність за якість тих продуктів, які виробляємо і за терміни їх поставок.

За останні 5 років ми взяли участь більш ніж 15 000 тендерів на різних тендерних майданчиках та маємо позитивний досвід взаємодії із замовниками, які використовують тендерні процедури при закупівлі.

Система управління замовленнями, впроваджена на нашому підприємстві, дозволяє планувати постачання сировини, упаковки та готової продукції з високою точністю, що дуже важливо під час роботи із замовленнями від бізнесу.

Маючи багаторічний досвід роботи з підприємств різних галузей економіки та критичної інфраструктури, ми детально вивчили специфіку застосування мастильних матеріалів, а також логістичні особливості цих підприємств та розробили оптимальні продукти та логістичні рішення, що задовольняють їх вимогам.

Наш асортимент – це понад 3.000 артикулів стандартної та спеціальної продукції – це різні оливи, мастила, мастильно-охолодні рідини та інші сервісні продукти.

Для участі у тендерних торгах з імпортозаміщення на великих підприємствах наш дослідний відділ розробив та впровадив у виробництво десятки унікальних продуктів, більшість із яких раніше не вироблялася в Україні.

Наша команда технічних фахівців завжди готова вивчити специфіку будь-якого вузла та механізму, підібрати оптимальний мастильний матеріал з асортименту YUKO або передати технічне завдання до дослідницького відділу для розробки нового продукту або розробки аналога мастильного матеріалу, що використовувався раніше.

До Ваших послуг десятки висококласних фахівців, які мають значний досвід та знання, націлені на тривале взаємовигідне партнерство.

Ми уважно вивчаємо потреби наших клієнтів та завжди готові забезпечити їх професійною технічною підтримкою, гарантуючи обґрунтованість комерційних пропозицій та своєчасність виконання взятих зобов'язань.

Запрошуємо до співпраці!