Купівля автотоварів через Інтернет стала пересічною подією для багатьох українців.

Оливи, мастила та антифризи YUKO вже доступні в найбільших українських та міжнародних інтернет-магазинах та маркетплейсах серед яких Amazon, Ebay, Alibaba, Rozetka, Epicentr, АвтоБаза та багато інших.

Мільйони автолюбителів по всьому світу мають можливість замовити онлайн мастильні матеріали YUKO, вироблені в Україні з дотриманням найвищих міжнародних стандартів.

Ми активно розвиваємо напрямок продажів через Інтернет, створивши для цього необхідну логістичну інфраструктуру в Україні та інших країнах.

На сьогоднішній день ми використовуємо дві моделі співпраці з інтернет-магазинами: напряму або через регіональних дистриб'юторів.

Ми є прихильниками принципу єдиної роздрібної ціни та контролюємо його виконання нашими партнерами.

Ми забезпечуємо наших партнерів усіма необхідними інформаційними та аналітичними матеріалами, фотографіями та відооглядами продуктів. Аккаунти YUKO у соціальних мережах Facebook та Instagram, влог YUKO Академія на Youtube є відмінним доповненням до інформації, розміщеної на офіційному сайті YUKO.

Якщо ви власник інтернет-магазину і вам цікавий бізнес з продажу мастильних матеріалів, якщо ви поділяєте наші принципи та підхід до бізнесу – ми готові запропонувати вам співпрацю.