Ми стараємося більше за інших і робимо свою роботу добре, навіть тоді, коли ніхто не дивиться. Саме ці принципи дозволили компанії «Юкойл» вирости з регіонального виробника до глобальної компанії, що постачає оливи YUKO у більш ніж 80 країн світу на всіх континентах Землі.

Наші моторні оливи відповідають останнім специфікаціям і мають допуски провідних автовиробників.

Так склалося, що більшість українців не мають досвіду використання промислових товарів, вироблених в Україні або мають досвід негативний. Це проблема нашого суспільства. Ми не довіряємо брендам, які виробляються в Україні.

Однак із будь-якого правила завжди є винятки.

YUKO – один із брендів, що виготовляються в Україні, але широко відомий далеко за її межами.

Тисячі автомагазинів та СТО по всьому світу вже сьогодні пропонують оливи, мастила та антифризи під брендом YUKO своїм покупцям.

Чемпіон світу з дрифтінгу – українець Дмитро Іллюк використовує у своїх автомобілях оливи YUKO, український криголам «Ноосфера» працює на українській оливі YUKO, генератори VOLVO на українській станції імені академіка Вернадського в Антарктиді працюють на українській оливі YUKO… Це лише деякі приклади, що викликають захоплення, а тепер уявіть, скільки рядових українців вже зробили свій вибір на користь YUKO!

Наша статистика каже, що кожен десятий механізм в Україні працює на оливі YUKO.

Ми відкриті для співпраці з автомагазинами та СТО, які поділяють наші цінності та зацікавлені у просуванні українських мастильних матеріалів світової якості.

Переваги співпраці з YUKO:

  • Персональний менеджер, який супроводжує всі замовлення та робить спілкування партнера та компанії максимально зручним та результативним;

  • Постійна наявність продукції та оперативна доставка будь-якої партії у будь-яку точку;

  • Зрозуміла стабільна цінова політика;

  • Регулярні акційні пропозиції;

  • Спеціальне торгове обладнання та мерч;

  • Підтримка та допомога з технічних питань з можливістю оперативного виїзду до клієнта;

  • Підтримка та допомога з питань реклами, маркетингу та PR.

Ми також розробили спеціальні програми для СТО, які допоможуть нашим партнерам збільшувати кількість клієнтів та отримувати більший прибуток.

Зробіть перший крок до співпраці зараз – зателефонуйте нам або заповніть форму за посиланням.