З 30 травня по 2 червня на Заході Німеччини, в Айфелі відбулися чергові грандіозні автоперегони, які перетворили всесвітньовідому та найбільш небезпечну трасу в світі – Нюрбургринг Нордшляйфе на фестиваль автоспорту найвищого класу.

Безумовно, найважливішою подією цього свята є 24-х годинні перегони. Але на час змагань все навкруги перетворюється на один великий центр мотоспорту, де пілоти з різних дисциплін демонструють свою майстерність, надаючи багаточисельним фанатам насолодитися драйвом, екстрімом, зарядженою атмосферою суперництва та перемоги. 

Наш чемпіон – Дмитро Іллюк також виступав на цьому заході в якості запрошеного гостя та провів декілька показових, технічних та яскравих заїздів з дрифту. Більш ніж дві години глядачі могли насолоджуватися трюками пілота. В умовах таких екстремальних навантажень, як і завжди, двигун дрифт-кара Дмитра був підсилений оливою YUKO Racing Synt 10W-60 спеціально розробленою для автівок зі спортивним характером. 

Нагадаємо, що у рамках співпраці з чемпіоном спеціалістами компанії Юкойл було створено продукт, який витримує неймовірні навантаження і відповідає високим вимогам якості. Адже принцип першості, який покладено в основу нашого бізнесу, не визнає компромісів.

YUKO – принцип першості! 

Дмитро Іллюк поділився своїми відчуттями в своєму інстаграмі: “Нарешті одна з мрій здійснилася, легендарний #nurburgring24h”. 

Дізнатись більше про найдовшу, але й найкоротшу, через негоду, в історії гонку 24h Nürburgring ви можете на офіційному сайті організації: www.24h-media.de

C:\Users\user\Desktop\1\фото Иллюк 2024\Снимок экрана 2024-06-04 155037.png

Довідка. Гонка заснована у 1970 році. Цьогоріч на 24h Nürburgring 2024 більш ніж 200 спорткарів та понад 800 пілотів змагалися за перше місце та звання кращих. Загальна чисельність відвідувачів більш ніж 240 000 глядачів.