Дмитро Іллюк - чемпіон України!
18 вересня відбувся фінал чемпіонату України з дрифтингу від RTR Drift Attack на автодромі Чайка. Переможцем вкотре став досвідчений гонщик Дмитро Іллюк (м.Одеса).
Наша компанія виступає офіційним спонсором чемпіона. У двигунах всіх автомобілів Дмитра працює рейсингова моторна олива розробки СП ЮКОЙЛ - YUKO Racing Synt 10W-60. Продукт був багаторазово перевірений спортсменом на всіх стартах протягом останнього змагального року.
![dmtevs6zxa53emhw1osbqqzygxos0sr6.jpg dmtevs6zxa53emhw1osbqqzygxos0sr6.jpg](/upload/medialibrary/f79/rvp4hcd9a3iisdxixv5cd6pgmrlcyrel/dmtevs6zxa53emhw1osbqqzygxos0sr6.jpg)
![wrwlwrtscmekb0jwnoslnd38euil6b75.jpg wrwlwrtscmekb0jwnoslnd38euil6b75.jpg](/upload/medialibrary/b21/b9hv48mzqszi2nahuotex7u8kukeq14u/wrwlwrtscmekb0jwnoslnd38euil6b75.jpg)