З 26 по 30 жовтня у Марселі відбулися світові Мотоспортивні ігри під егідою Міжнародної Автомобільної Федерації (Fédération Internationale de l'Automobile). Цей захід вже вдруге збирає найсильніших спортсменів світового автоспорту. Загалом – це 9 різновидів автоспорту у 16 номінаціях, серед яких автокрос, картинг, ралі, E-спорт та найбільш яскравий – дріфтинг. Цьогоріч подія зібрала 463 спортсмена з 72 країн.

Наш чемпіон – Дмитро Іллюк брав участь у складі збірної команди України та гідно представив нашу країну у дрифті. Як і завжди, мотор автомобіля Дмитра був підсилений українською моторною оливою №1 – YUKO. Нагадаємо, що наша компанія – перша в Україні, яка розробила та випустила оливу для професійного автоспорту – YUKO Racing Synt 10W-60.

22111802.png

Подія мала не лише спортивний характер, адже наші спортсмени також проявили та продемонстрували всьому світові жагу до боротьби та перемоги не лише в спорті. Про це наші спортсмени розповіли в інтерв’ю авторитетному виданню INDEPENDENT. Посилання на інтерв’ю: https://www.independent.co.uk/sport/motor-racing/ukraine-fia-world-motorsport-games-b2217203.html

Більш детально про подію можна дізнатися на офіційному сайті Motorsport Games: https://www.fiamotorsportgames.com/