У цьому році подія «Український будівельний тиждень» об'єднала в собі дві конференції - «Індустрія щебеню» і «Український шлях», які відбулися в Одесі 1 - 2 жовтня 2018 року. Це дискусійний майданчик, який об'єднав власників та керівників щебеневого бізнесу, перевізників, керівників дорожньо-будівельних компаній, проектних організацій, лабораторій, інженерів-консультантів, представників регіональних служб замовника.

   У програмі конференції розглядалися питання логістики, кар'єрного та допоміжного обладнання, питання автоматизації процесів, прогнози ринку на наступний рік, а також питання утримання та мотивації персоналу.

У конференції взяли участь такі підприємства як, Вирівський гранітний кар'єр, Полтавський ГЗК, Кіровоград Граніт, Бехівський гранітний кар'єр, Запорізьке РУ, Коростенський щебзавод, Товкачівський ГЗК та інші.

Співробітники відділу технічної підтримки ТОВ "СП ЮКОЙЛ" виступили з доповіддю на тему "Сучасні мастильні матеріали". У ході виступу обговорювалися питання правильного підбору якісних матеріалів для сучасної техніки, важливість і необхідність проведення регламентних робіт і технічного огляду. В рамках конференції також були проведені консультації з потенційними партнерами з питань поставки мастильних матеріалів, технічної підтримки в процесі вибору ПММ.