2015-й рік для «СП ЮКОЙЛ» особливий!

9-го жовтня ми відсвяткували 25 - річний ювілей нашого підприємства!

Чверть століття наполегливої ​​праці і вірність поставленим цілям дозволили групі однодумців побудувати передову компанію, що стала національним лідером на ринку мастильних матеріалів.

«Постійно вдосконалюючись, за 25 років роботи наш колектив досяг відмінних результатів. Компанія виробляє широкий асортимент олив та мастил, пропонуючи споживачам продукт європейської якості за доступною ціною. Торгова марка «YUKO» впевнено займає лідируючі позиції на ринку мастильних матеріалів на протязі багатьох років. Запровадження інновацій і інвестиції в модернізацію, а також розширення виробничих потужностей підприємства на сьогоднішній день є пріоритетом для компанії. Наші успіхи в бізнесі нерозривно пов'язані з прагненням забезпечувати стійке зростання компанії за рахунок інвестицій в екологічну безпеку та охорону навколишнього середовища. Компанія приділяє велику увагу розвитку персоналу, пропонуючи співробітникам відмінні можливості для професійного та кар'єрного зростання. Ми безперервно вдосконалюємося, набуваючи нового досвіду та впроваджуючи інновації на виробництві, в продажах, маркетингу та інших аспектах нашого бізнесу. Я часто повторюю своїм колегам, що ми можемо досягти лише того, що можемо собі уявити, і саме ця ідея рухає нами на шляху до покращення та лідерства у галузі. Ми з упевненістю дивимося в завтрашній день! » - зазначив Борис Наумов, комерційний директор ТОВ «СП Юкойл».

У цей святковий день висловлюємо подяку всім співробітникам і ветеранам компанії, нашим партнерам!

Нехай Ваш професіоналізм, досвід і відповідальність дозволять і надалі вирішувати самі амбітні завдання і втілювати в життя грандіозні плани, які ми перед собою поставили.

З ювілеєм!