Для мільйонів автовласників в Україні та СНД моторні та трансмісійні оливи YUKO знайомі своїми жовтими каністрами. Втілюючи передові технології виробництва, розробляючи нові продукти, компанія YUKOILпрагне відповідати найвищім стандартам галузі. Надійне та сучасне пакування – важлива складова якісного продукту.

Сьогодні ми раді презентувати нову упаковку добре знайомого бренду. Нова каністра кольору «MagneticSilver», сучасний дизайн етикетки, а також новий більш барвистий та міцний ящик – покликані підкреслити еволюційний розвиток бренду та незмінно високу якість олив YUKO.

За словами керівника відділу маркетинга компанії: «Оливи у новій каністрі вже відвантажуються дистриб’юторам та поступово з’являються на полках магазинів. Завершити перехід на каністри у новому дизайні ми плануємо до кінця 2016 року».

Впровадження нового пакування – частина постійної програми вдосконалення якості продуктів YUKO. Вона покликана забезпечити стабільно високу європейську якість продукції, зберігаючи цінові переваги перед імпортними аналогами.