![](/upload/iblock/9d6/ed1d9qezeukue60nivbv8t4pb88i1u9g/n9ht5fd91vpel087w212vogzqcm2486d.jpg)
![](/upload/iblock/9d6/ed1d9qezeukue60nivbv8t4pb88i1u9g/n9ht5fd91vpel087w212vogzqcm2486d.jpg)
Бажаємо всім добра, злагоди і щастя. Цінуймо прості речі й події, терпляче ставитися до всього, бути вдячними за все те, що маємо. Щастя в наших руках і бажаємо грамотно ним розпоряджатися! Світлого Великодня!
Бажаємо всім добра, злагоди і щастя. Цінуймо прості речі й події, терпляче ставитися до всього, бути вдячними за все те, що маємо. Щастя в наших руках і бажаємо грамотно ним розпоряджатися! Світлого Великодня!