Шановні українці! Прийміть щиросердечні вітання з Воскресінням Христовим! Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям та нададуть силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань.
Зі святом! Команда СП ЮКОЙЛ
![](/upload/iblock/5b7/2gfogqzwko32rezdvhxbu5o5bns5o7ad/ester-22-1200-628.jpg)