Кількість автомобілів обладнаних ГБО зростає з кожним роком. За офіційною статистикою в період з січня 2013 по травень 2017 року у зв'язку зі встановленням газобалонного обладнання в Україні було переоформлено 344 268 автомобіля. З переведенням авто на 2-паливну систему живлення пов'язано ряд особливостей експлуатації, що варто обов'язково враховувати в подальшому.

Головною відмінністю роботи двигуна на газовій суміші - є більш висока температура згоряння палива. Це значно прискорює процес окислення і нітрування оливи. Масляна плівка, створена звичайною моторною оливою, часто не витримує такого значного підвищення температури. Утворюється велика кількість нагару, для якого миючих властивостей звичайної оливи не достатньо. Як наслідок, знос двигуна може прискоритись в рази. Крім того, в продуктах згоряння газо-повітряної суміші значно збільшений вміст води, що вимагає від оливи додаткового антикорозійного захисту та водостійкості.

YUKO SUPER GAS 10W-40 - напівсинтетична моторна олива, що розроблена для двигунів з двохпаливним типом живлення газ-бензин, газ-дизель, обладнаних ГБО (метан, пропан-бутан). Призначена для легкових автомобілів, мікроавтобусів та легконавантажених вантажівок, що працюють в складних експлуатаційних умовах, міському режимі, режимі «старт-стоп». Сумісна з інжекторними і багатоклапанними двигунами, в т.ч. з турбонаддувом, інтеркулером, каталізатором.

YUKO SUPER GAS 10W-40 покликана компенсувати всі ризики, пов'язані з експлуатацією автомобілів, обладнаних ГБО.

Олива YUKO SUPER GAS 10W-40 у порівнянні з іншими оливами:

  • Зменшує утворення відкладень в камері згоряння при високих температурах (підвищена стійкість до термічної деструкції).
  • Має поліпшені антикорозійні і антипінні властивості.
  • Підтримує чистоту двигуна за рахунок високого вмісту мийно-диспергуючих синтетичних присадок.
  • Має підвищену стійкість до окислення і нітрування за рахунок низького вмісту сульфатної золи.
  • Зберігає високі характеристики в складних умовах експлуатації в т.ч. в міському режимі.
  • Розроблена спеціально для двигунів, що працюють на зрідженому газі.


Олива YUKO SUPER GAS 10W-40 вже сьогодні доступна на полках роздрібних мереж та магазинів.
YUKO – моторні оливи та мастила європейської якості, що зберігають вашу техніку, час та гроші.

SuperGas.jpg