Представлений асортимент YUKO дозволяє задовольнити зростаючі потреби сучасних автомобілістів, гарантуючи високий рівень якості. Завдяки використанню в оливах YUKO комплексних присадок компанії Lubrizol забезпечуються стабільні характеристики олив.

Компанія «Юкойл» першою серед вітчизняних виробників пропонує оливи в каністрах з етикеткою, що виготовлено за технологією «Peel-Off», що містить кілька сторінок, надаючи споживачеві інформацію про продукт на 7 мовах.

Асортимент ТМ «YUKO» представлено більш ніж 200 різновидами мастильних матеріалів. Продукція компанії сьогодні поставляється в 16 країн світу, серед яких країни Європейського Союзу, Азії, Африки та СНД.

Запуск нової торгової марки відображає стратегію розвитку компанії, в основі якої лежить прагнення до випуску інноваційної продукції найвищої якості, яка відповідає вимогам споживачів у країнах Європейського союзу тому слоган торгової марки YUKO - «Lubricating Europe», у перекладі на українську означає - «Змащуючи механізми Європи».

У зв'язку з триваючою процедурою ребрендингу протягом декількох місяців в місцях продажу можуть одночасно бути наявними однакові продукти під брендами «YUKO» і «YUKOIL», які відрізняється виключно зовнішнім виглядом, але не якістю.