Шановні українці!
Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята Дня Конституції України!
У теперішній непростий час епохальних змін нехай кожному вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, аби розвивати нашу країну, зберегти мир і суспільну злагоду.
Бажаємо вам впевненості в завтрашньому дні та безхмарного конституційного майбуття. Мирних вам днів, міцного здоров’я та натхненної праці на благо України та українського народу!
![](/upload/iblock/b24/cj05hx6b4yx8qoir0fe3hkzbw2802gmp/%D1%86%D0%B0%D0%B2%D1%8B%D1%81.jpg)