Новини

Нове корпоративне відео «Юкойл»

Нещодавно відбулась презентація нового корпоративного відео компанії «Юкойл». 

Шановні працівники сільського господарства! Колектив "СП ЮКОЙЛ" вітає Вас з професійним святом!

Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, в селах і в містах щодня долучається до важливих аграрних справ.

Оливи YUKO для двотактних бензинових двигунів отримали допуск JASO

Підтверджуючи високу якість продукції та відповідність міжнародним стандартам, компанія «Юкойл» регулярно проходить процедури сертифікації і стандартизації, відповідно до вимог, які сьогодні пред'являються до мастильних матеріалів в усьому світі.

Антифризи YUKO отримали схвалення British Standard 6580:2010

На підставі програми випробувань, які проводилися найбільшим в світі хімічним концерном BASF Societas Europaea, було доведено відповідність антифризів YUKO Antifreeze -40 (Super G11 зелений), YUKO Antifreeze -40 (Super G11 синій) і YUKO Antifreeze -40 (Super G12+ червоний) вимогам британського стандарту 6580:2010.

Раді привітати усіх автолюбителів та професійних робітників з головним святом користувачів колісних транспортних засобів - Днем автомобіліста!

Це день усіх, хто не уявляє свого життя без автомобіля. Це професійне свято всіх, чиє життя пов’язане з дорогою: водіїв та диспетчерів, кондукторів та інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту та підприємців, зайнятих в автомобільному бізнесі.

В автомобільній галузі працює численна армія професіоналів, які забезпечують успіх функціонування всього господарського комплексу країни, життєдіяльність населених пунктів. Це важка і відповідальна праця, яка заслуговує високої поваги.

З Днем Захисника України!

Шановні українці!

Сьогодні Україна відзначає три славетних свята – День захисника Вітчизни, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.


Олива-теплоносій Transtherm 300 вже у продажу

Компанія «Юкойл» поповнила лінійку енергетичних олив  новою полусинтетичною оливою-теплоносієм Transtherm 300.

З Днем Незалежності України!

Колектив компанії «Юкойл» щиро вітає з Днем Незалежності України!

Вітаємо з Днем Державного прапора України!

Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України.
Дозвольте привітати вас з таким гарним святом і побажати кожній родині нашої незалежної України щастя, здоров’я і віри в краще майбутнє нашої держави!

Отримано допуск від компанії General Electric

Моторна олива YUKO DIESEL TRACTION 40 ZF Generation 4LL отримала допуск для використання у двигунах тепловозів компанії General Electric.

Якість підтверджено!

Завершилися експлуатаційні випробування моторної оливи «М-14В2» «СП Юкойл», що проводилися на базі департаменту локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця».

30 років СП Юкойл

Сьогодні важливий день для СП Юкойл – нашій компанії виповнилося 30 років!

З днем металурга!

Сьогодні в Україні відзначають День працівників металургійної та гірничодобувної галузі.

Нас рекомендують!

Про багаторічне плідне співробітництво компанії «СП Юкойл» та агрохолдингу «МХП» у своєму інтерв’ю порталу «Тракторист» розповів Олександр Бондаренко – головний інженер підприємства.

Вітаємо з Днем хіміка!

31 травня відзначають професійне свято працівники хімічної галузі.  

Розширення експортних поставок в США

Компанія «СП Юкойл» продовжує розширювати географію поставок своєї продукції, адже попит на оливи і мастила «YUKO» активно зростає. Тепер і споживачі в США можуть зробити свій вибір на користь якісних і високоефективних мастильних матеріалів.

Пролонгація ліцензії АРІ

Американський інститут нафти (АРІ) в межах програми ліцензування та сертифікації моторних олив оновив ліцензію Заводу технічних олив «СП Юкойл» на 2020-2021 рік.

СП ЮКОЙЛ від щирого серця вітає Вас зі світлим і радісним святом - Великоднем!

Шановні українці!

СП ЮКОЙЛ від щирого серця вітає Вас зі світлим і радісним святом - Великоднем!
Нехай це Свято стане для кожного початком нового життя — кращого та добрішого і принесе Вам злагоду, добробут, успішність та процвітання!

ТОВ «СП Юкойл» разом з партнерами допомагає боротися з Коронавірусною інфекцією COVID-19

ТОВ «СП Юкойл» придбала і передала для потреб обласної інфекційної лікарні та військового госпіталю необхідне для життєзабезпечення хворих медичне обладнання.

Ойлбокс від компанії ЮКОЙЛ - економічно, зручно, екологічно!

Інформуємо наших споживачів про те, що з початку квітня 2020 року наша компанія збільшує норму заливки для популярного типу упаковки - Ойлбокс.