Нова упаковка ECO BOX. Зручно, безпечно, екологічно!

Нова упаковка ECO BOX. Зручно, безпечно, екологічно! 22.02.2021

Нова упаковка ECO BOX. Зручно, безпечно, екологічно!

Компанія «Юкойл» представила новий формат упаковки - ECO BOX. Це не тільки оновлений яскравий стильний дизайн, але і поліпшені показники екологічності, безпеки, міцності і економічності.

Бренд YUKO підтримує всесвітню ініціативу відповідального споживання, поділу та вторинної переробки відходів. Новий скотч-замок, яким оклеюється ящик, легко знімається і підлягає утилізації спільно з плаcтиковими відходами.

Висока міцність і цілісність гарантується використанням вологостійкого п'ятишарового гофрованого картону, який прекрасно витримує тривалі перевезення, не деформується, зручний в організації складського зберігання, не боїться вологи. Коробка підлягає повній вторинній переробці.

Питання безпечного використання було вирішено за рахунок спрощеного і більш комфортного способу відкриття ящика. Якщо раніше для відкриття упаковки був необхідний ніж або інший гострий предмет, що було небезпечно, то тепер ящик відкривається буквально одним рухом руки. Досить продавити контрольний клапан і потягнути - ECO BOX відкрито!

Фахівці компанії «Юкойл» постійно працюють над розробкою нових, більш досконалих рішень в області упаковки продукції ТМ YUKO, що дозволяє відчутно знижувати негативний вплив на навколишнє середовище, робить використання максимально зручним і безпечним.

Новий ECO BOX YUKO - увага до кожної деталі!