Вірність принципу першості – основа успіху компанії YUKOIL, яка виробляє мастильні матеріали з 2002 року. Сьогодні продукція під брендом YUKO широко відома в Україні та експортується у більш ніж 80 країн світу, а підприємство входить до лідерів галузі мастильних матеріалів Центральної та Східної Європи.

Компанію заснували авіаційні інженери, для яких прагнення до якості та надійності – безумовна професійна навичка. Саме тому якість продукції – незмінно у центрі нашої уваги.

Очевидно, що від якості оливи залежить надійність та ресурс роботи техніки, а разом з тим і репутація нашого бренду та всієї компанії. Чесна репутація та лояльність клієнтів дозволяють нам будувати стійкий бізнес на довгу перспективу та інвестувати у передові технології.

У нас працює понад 350 людей. Це дружні, компетентні та добре мотивовані люди, для яких створено оптимальні умови праці. Наше головне надбання – це сильна та вміла команда, а їхня кваліфікація – наша головна конкурентна перевага.

У сфері технологій та культури виробництва ми завжди рівнялися на найсильнішу у світі німецьку індустрію мастильних матеріалів. Роки наполегливої ​​праці дають результати – на світових ринках ми впевнено конкуруємо із виробниками з Німеччини та інших країн Євросоюзу.

Бренд YUKO пропонує ринку автомобільні та промислові оливи, мастила, охолоджуючі рідини, автохімію. У співпраці з глобальними виробниками присадок ми щороку поповнюємо асортимент продуктами останньої генерації. Оливи YUKO відповідають вимогам провідних автовиробників та мають допуски від Mercedes-Benz, VOLVO, MAN, Renault, General Electric, Cummins тощо.

Екологія, як важливий компонент соціальної відповідальності, завжди у фокусі нашої уваги. Більше половини споживаних нами енергоресурсів – із відновлюваних джерел. Майже всі застосовувані пакувальні матеріали підлягають вторинній переробці. Наше виробництво повністю відповідає вимогам екологічного законодавства.

Своїми діями ми втілюємо основний принцип YUKO – принцип першості.

Я вдячний нашим клієнтам, які зробили свій вибір на користь YUKO! Ви у правильній компанії, де з повагою та увагою ставляться до вашої думки та ваших вимог.

Якщо вам близькі наші принципи, але ви ще не з нами, я запрошую Вас до знайомства.

Олексій ЛЕЩУК
Директор