Гальмівна рідина DOT 4

Відродження виробництва українських продуктів триває. Компанія ЮКОЙЛ продовжує розширювати лінійку сервісних продуктів європейської якості. Зустрічайте новинку – гальмівна рідина YUKO DOT 4!

Виробництво

Широко відомо, що компанія ЮКОЙЛ є лідером у виробництві автомобільних олив, антифризів та сервісних продуктів вищої якості. Сьогодні, у відповідь на потреби ринку, ми пропонуємо нову сучасну синтетичну гальмівну рідину для гідравлічних гальмівних систем та приводів зчеплення легкових та вантажних автомобілів.

Вибір та вартість

На ринку України представлено безліч продуктів DOT 4, вартість яких відрізняється втричі та навіть більше. Верхню ланку цього сегменту займають відомі бренди з високою ціною та стабільною якістю, де споживач платить здебільшого за ім’я бренду. Нижчу – маловідомі бренди, які, інколи навіть не мають інформації про походження. Вони не піклуються про якість та свою репутацію, а грають на низькій ціні.

Саме тому ЮКОЙЛ обрав «золоту середину» – стабільно висока якість за справедливою ціною. Ми пропонуємо ринку продукт гідний техніки вибагливого та заощадливого власника.

Наша гальмівна рідина повністю відповідає широкому переліку міжнародних та OEM стандартів. Ми втілили найкраще, що мають флагманські продукти відомих брендів, - якість, пакування, репутацію бренду. І все це – за помірною ціною.

Пакування та транспортування

Жерстяна тара, в яку фасується гальмівна рідина – атрибут преміальних брендів, не лише захищає продукт від підробки, але й забезпечує йому надійне зберігання, мінімізуючи шкідливий вплив навколишнього середовища. Так, на відміну від іншої тари, жерсть не гігроскопічна, ідеально захищає від сонячних променів та зручніша у використанні.

Така тара витримує більші навантаження при транспортуванні та запобігає витіканню рідини. Утилізація жерстяної тари не шкодить навколишньому середовищу.

У своїй роботі, ми завжди дотримуємося лише кращих рішень та виготовляємо продукти безкомпромісної якості!


До продукту >>