З 13 по 17 вересня 2022 року у Франкфурті, Німеччина відбулася одна з найбільших міжнародних подій в автоіндустрії — міжнародна виставка Automechanika! Компанія Юкойл, що є лідером українського ринку мастильних матеріалів, представляла свою продукцію серед інших світових лідерів галузі.

AMFR2022-01.jpg

Цього року стенд компанії привернув увагу багатьох відвідувачів. Під час роботи виставки було проведено безліч зустрічей з існуючими та потенційними клієнтами. Більшість з них звернули увагу та позитивно оцінили зміни у дизайні бренду та матеріалах пакування. А це свідчить про те, що ми, як українська компанія, знаходимось в тренді та досить швидко реагуємо на нові запити споживачів.

AMFR2022-04.jpg

Automechanika Frankfurt є найбільш провідною виставкою автомобільної індустрії в світі, де можна побачити тенденції ринку та новинки, налагодити контакти з постачальниками та виробниками, познайомитись зі світовими фахівцями автоіндустрії. За офіційною інформацією організаторів цього року виставку відвідало 78 000 відвідувачів зі 175 країн світу.

YUKO – принцип першості!