У заході взяли участь 136 000 відвідувачів з 181 країни світу. З них 10 000 відвідувачів були на заході вперше. 82 відсотки учасників заявили, що досягли своєї мети на заході.

Як зазначив член виконавчої ради Messe Frankfurt, пан Детройф Браун: «25-я Automechanika Frankfurt стала найбільшою інтернаціональною подією в своїй історії. З 11 по 15 вересня 2018 року понад 5000 компаній (2016: 4,843) представили свої нові продукти і рішення на площі більш ніж 315 000 м ².

Детлёф Браун: «Відгуки наших клієнтів були однозначними: ніколи раніше виставка Automechanika Frankfurt не була настільки зосереджена на майбутньому. Automechanika Frankfurt продемонструвала тенденції всіх галузей автомобільної промисловості, ринку післяпродажного обслуговування авто, роздрібної торгівлі та майстерень. Глобальними Мегатрендами можна назвати Plug-in гібридні і «чисті» автомобілі і їх обслуговування, розвиток мережевих автомайстерень. Ця виставка запропонувала безліч інновацій для професіоналів своїх галузей. Всі 23 виставкових корпуси були повністю заповнені і «гуділи» від переговорів».

В цьому році компанія СП Юкойл також встановила рекорд. Фахівці Юкойл провели близько 100 переговорів з новими і потенційними партнерами. Компанія стала однією з небагатьох представників мастильної галузі України на виставці, продемонструвавши високий рівень європейського виробництва. Automechanika Frankfurt стала чудовою можливістю ще раз зустрітися і обговорити розвиток співробітництва з нашими існуючими міжнародними партнерами. Дякуємо всім за конструктивний діалог і зворотний зв'язок. Це наш безцінний ресурс, заради якого ми беремо участь у всіх світових подіях галузі.

Наступна автомеханіка Франкфурт буде проходити з 8 по 12 вересня 2020 року.