Компанія «YUKOIL» взяла участь в авторитетній міжнародній виставці «ACMA Automechanika 2013» яка відбулася з 7 по 10 лютого 2013 в м. Нью-Делі (Індія) і стала єдиним учасником виставки з України.

На стенді були представлені зразки продукції, що випускається під ТМ «YUKO» та «YUKOIL». Стенд компанії «YUKOIL» викликав великий інтерес у представників місцевого мастильного бізнесу. За час роботи виставки стенд відвідало близько тисячі чоловік, налагоджені контакти з потенційними зарубіжними партнерами.

Automechanika - перша в історії Індії спеціалізована виставка, присвячена автоіндустрії, що зібрала професіоналів галузі зі всього світу. У виставці взяли участь понад 250 компаній, які розмістили свої стенди на площі понад 10 000 кв.м. У виставці брали участь більше 100 зарубіжних компаній з Китаю, Німеччини, Італії, Великобританії та Росії. Виставка охоплює такі тематичні розділи як: запасні частини і сервісні продукти, аксесуари і тюнинг, шини та акумулятори, ремонт і технічне обслуговування транспорту, сервіс для СТО та автомийок. 

yuko

 

Automechanika справедливо вважається найбільшою виставкою товарів для автомобільної індустрії в світі, яка щорічно проходить в Буенос-Айресі, Дубаї, Франкфурті, Стамбулі, Йоганнесбурзі, Куала-Лумпурі, Мадриді, Мехіко-Сіті, Москві, Санкт-Петербурзі, Шанхаї, а з 2013 року і в Нью Делі. Перша виставка Automechanika відбулася в 1971 році у Франкфурті (Німеччина).