Міжнародна конференція «Базові оливи та мастильні матеріали СНД» проходить вже четвертий рік поспіль. За цей час вона стала місцем зустрічі лідерів ринку Росії та СНД разом з найбільшими видобувними компаніями – «Роснефть», «Лукойл», «Газпром Нефть», «Башнефть», «Татнефть», «Танеко» та їх західними колегами.
     Спікерами дискусії стали такі авторитетні представники ринку як: Анна Горштейн – Регіональний Директор по ліцензуванню технологій нафтопереробки EXXONMOBIL,  Террі Дікен – голова Європейського інституту пластичних мастил, Іван Карташев – менеджер з розвитку бізнесу в області технологій CHEVRONLUMMUSGLOBAL, Олег Догадин – головний спеціаліст Департаменту розвитку нафтопереробки «Роснефть» та інші. За час свого існування конференція стала найбільшим майданчиком для обговорення актуальних проблем галузі. Вже традиційно найбільш жвавий інтерес викликали такі теми як:

  • Ринок збуту олив, його тенденції та перспективи;
  • Створення нових високотехнологічних виробництв олив
  • Інновації у виробництві присадок;
  • Тестування та сертифікація мастильних матеріалів;
  • Переробка та утилізація відпрацьованих олив.

     Компанія «Юкойл» є одним з лідерів галузі у східній Європі. Участь у подібних заходах сприяє розширенню міжнародної співпраці, розумінню глобального та регіональних ринків. Це чудова можливість для спілкування з колегами та партнерами. Наша делегація висловлює велику подяку організаторам за чудову атмосферу та змістовні дискусії.