Мастило "YUKO Food Grade GP» з допуском використання в харчовій промисловості NSF H1 стала першим продуктом подібної якості, що вироблено в Україні та другим на території СНД.

   Компоненти мастила спеціально розроблені для застосування у фармацевтичній і харчовій індустрії, що передбачає можливий контакт мастила з продуктом.

   Реалізація даного проекту стала можлива завдяки високій кваліфікації фахівців підприємства, які співпрацюють з провідними європейськими виробниками сировинних компонентів. Нове мастило "YUKO Food Grade GP" вже успішно пройшло тестування і було внесено до міжнародного реєстру безпеки NSF White Book Listing of Nonfood Compounds. В результаті компанія ЮКОЙЛ стала єдиним виробником мастил в Україні, що отримала сертифікат NSF.

   NSF International - найбільш авторитетна організація з сертифікації в галузі громадського здоров'я та безпеки. Починаючи з 1944 року в якості Національного Санітарного Фонду США, NSF розробив більше 90 санітарних стандартів і більше 30 протоколів для оцінки техніки, харчового обладнання та інших продуктів. Сьогодні - сертифікат NSF визнаний професіоналами в 150 країнах, як свідчення об'єктивної оцінки високої якості і безпеки продукту.

   Перевірити статус продукту в NSF International можна онлайн на сайті www.nsfwhitebook.org  Сертифікація "YUKO Food Grade GP» є черговим свідченням нашого прагнення створювати унікальні продукти європейської якості, зберігаючи прийнятний для більшості споживачів рівень цін.