Завод технічних олив «СП ЮКОЙЛ» - лідер з впровадження інновацій у сфері оливної індустрії, представляє нову форму упаковки Oilbox для мастил.

Взявши до уваги побажання наших клієнтів, якіжве встигли оцінити всі достоїнства упаковки Oilbox для олив, компанія ЮКОЙЛ розробила і впровадила на виробництві нову спеціальну форму упаковки Oilbox для мастил.

Oilbox - це нова для українського ринку технологія упаковки мастильних матеріалів, що має незаперечні переваги перед такими формами упаковки як бочки, відра тощо.

Тисячі наших споживачів вже встигли оцінити зручність, екологічність і надійність упаковки Oilbox, яка крім усього іншого ще й значно дешевше традиційних форм упаковки.

Запуск упаковки Oilbox для мастил, в першу чергу, обумовлений тенденцією до оптимізації витрат на обслуговування техніки, дозволяючи споживачу заощадити до 30% на упаковці мастильних матеріалів, не втрачаючи при цьому якості самих мастил, а також в зручності їх використання.

Сервісні компанії по всій Україні високо оцінили економічність запропонованої альтернативи, яка швидко замінила оливи які поставляються як у нових бочках, так і в бочках б/в.

Упаковка Oilbox складається з таких елементів:

Зовнішній - міцний 5-шаровий гофрокартонний ящик з кришкою, який робить упаковку зручною для транспортування і зберігання. Поверхня ящика оснащена спеціальним целюлозним оливовідштовхуючим шаром.

Внутрішній - герметично закритий пакет обсягом 20 л. з щільного морозостійкого поліетилену зі спеціальним вкладишем-прокладкою.

Упаковка Oilbox розроблена, в першу чергу, для клієнтів, що мають свій склад і купують моторні оливи й мастила в бочках для використання у власній техніці партіями від 2-х бочок.

Для замовлення доступні два варіанти упаковки Oilbox для мастил:

1) одинична упаковка Oilbox для мастил. Вага мастила в одному Oilbox = 17,5 кг

2) Oilbox-ПАК - на 1 європалет упакований 21 Oilbox по 17,5 кг = 367,5 кг, що на 27,5 кг або 8% більше ніж у 2-х бочках з мастилом.

Oilbox сьогодні - це реальна альтернатива традиційним формам упаковки.

Скачати ліфлет у форматі PDF.

Більш детальна інформація на сайті oilbox.info

Відео про використання упаковки Oilbox для мастил.