У Львові 6.06.2021 пройшов перший етап Чемпіонату України з дріфту, де вперше гоночна автівка українського дріфтера Дмитра Іллюка працювала на моторній оливі Yuko Racing Synt 10W-60. Нагадуємо, що цей продукт було  виготовлено на заводі ТОВ «СП Юкойл» спеціально для спортивних автівок, які працюють в надважких умовах. 

Цей старт важко переоцінити, бо він став своєрідним тестом не тільки для команди спортсмена, а і заводу в цілому. Адже змагання з дріфту – це шалене випробування для двигуна автівки і будь-які зміни у його конструктиві, або заміна матеріалів, на яких він працюватиме, можуть призвести до непередбачених результатів. Однак, всі побоювання були марними. Двигун автівки на оливі Yuko відмінно впорався з задачею. Далі пряма мова Дмитра Іллюка:

«За даними, що були зняті з комп’ютера автівки, показники тиску та температури оливи були в нормі протягом всіх заїздів цих змагань. Дуже задоволений тим, як олива показала себе при екстремальних умовах під час дріфту. Дякую команді заводу за якісний продукт, який приємно презентувати на світових стартах. 

- Дмитро, як було організовано змагання, яка якість траси?

- Траса технічна, дуже підходила автівці. Однак, ми багато працювали з автомобілем перед стартом, були питання відносно налаштувань характеристик двигуна, зацепів. Нам, напевно, не вистачило часу, щоб правильно «вкататися», освоїти трасу. Зараз міняємо налаштування і на цій самій машині виступатимемо у Ризі. Націлені на хороший результат. Висновки зробили, будемо більше часу виділяти на освоєння траси перед змаганнями. 

- Чому програв? 

- Програв самому собі, адже був надто агресивним. Різкість перекладки перевершила налаштування підвіски в даному повороті і сталася втрата швидкості. Ми в шаленому цейтноті зайшли у цей сезон. Зараз готуємося до наступних змагань, яких чимало у цьому році: Рига, Австрія, Норвегія та кілька етапів Чемпіонату України у столиці! Попереду найцікавіше. Буду боротися до останньої краплі оливи! Вболівайте за мене».

Запис виступу Дмитра з офіційного каналу організаторів змагань RTR Drift Attack

Ольга Гречко
Керівник PR служби ТОВ «СП Юкойл»