Країна Україна, м. Маріуполь
Компанія-партнер (лого) ПАТ «ММК ім. Ілліча», група Метінвест

іавя.jpg
Сфера діяльності компанії Металургія
 Сайт компанії  https://ilyichsteel.metinvestholding.com/
Продукт, що випробовується YUKO LITOPLEX EP (NLGI 00)
Техніка, на якій проводились випробування
Цех Доменний
Обладнання Конусна лебідка
Вузол
Редуктор
Робочі температури на період випробувань
-10 °С ÷ +40 °С


Інформація про продукт

YUKO LITOPLEX EP (NLGI 00)* - універсальне комплексне літієве мастило. Ромендоване для застосування у всіх основних типах індустріального обладнання, автомобільної промисловості, будівництві, сільському господарстві, морському транспорті, гірничодобувної промисловості тощо. Продукт знаходить практичне застосування в легкових і комерційних автомобілях, таксопарках, також продукт рекомендований до застосування в машинах з виробництва паперу, прокатних станах і на цукрових заводах. Мастило можна використовувати в якості універсального для підшипників коліс, компонентів шасі, хрестовин карданів, підшипників ступиці, кульових з'єднаннях і  ланцюгів в автомобільній промисловості. Також підходить для змащування підшипників водяних насосів, електродвигунів, для механічних верстатів, трансмісій та з'єднань.

*спец продукт, за додатковою інформацією звертайтесь до контакт-центру.

yuko-barrel-200L.jpg
Специфікації NLGI 00; DIN 51502: KP00P-30; ISO L-XBEGB 00

Температурний діапазон застосування: від -30 до +160°С.

Надійний захист від корозії.

Має високі протизношувальні та протизадирні властивості.

Забезпечує добру стійкість до вимивання водою.

Відмінна стабільність за впливу високих навантажень та температур.

Умови проведення випробувань

  • Відбір проб
  • Аналіз
  • РекомендаціїПідсумки випробувань

Вхідний контроль на ПАТ «ММК ім. Ілліча» підтвердив відповідність мастила YUKO LITOPLEX EP (NLGI 00) ТУ У 20.5-31852954-068:2015  паспорту якості та вказують на більш якісні експлуатаційні характеристики порівняно з характеристиками мастила, яке  використовується: УНИМАСТ – 450.

Фізичний стан мастила YUKO LITOPLEX EP (NLGI 00) задовільний, мастило показало високу стійкість до температур та навантажень. Витрати мастила за період випробувань - 80 кг, дозакладка в період експлуатації 20 кг. Загальні витрати мастила УНИМАСТ-450 за аналогічний період склали 170 кг. Таким чином зниження витрат мастила за період 12 місяців порівняно з мастилом яке раніше використовувалось – більше ніж 40%.


Результат

Мастильний матеріал YUKO LITOPLEX EP (NLGI 00) рекомендований для застосування в редукторі конусної лебідки доменної печі №3, а також в аналогічному обладанні Доменного цеху.