В межах спільного проекту компанії Юкойл, лідера українського агропромислового комплексу, міжнародної компанії у сфері харчових та агротехнологій МХП та офіційного представника з продажу та обслуговування техніки JCB – Construction Machinery, розпочалися серійні поставки та активні польові роботи мастильних матеріалів YUKO.

Цьому передувала низка переговорів та зустрічей, спільна робота спеціалістів служби технічною підтримки Юкойл, провідних менеджерів МХП та спеціалістів з обслуговування техніки Construction Machinery Ltd. Попередні випробування підтвердили, що українські моторні оливи та мастила проявили себе якнайкраще в двигунах, вузлах та агрегатах техніки JCB.

Першими в лінійці продуктів, що поставляються стали:

  • моторна олива YUKO Mega HD 15W-40 API CI-4,
  • трансмісійна олива YUKO TRANS ТО-4 SAE 10W,
  • гідравлічна олива YUKO HYDROL HVLP SP 46,
  • універсальна трансмісійна тракторна олива YUKO UTTO SP 10W-30 API GL-4,
  • мастило YUKO Litoplex EP2.

Але все це було б неможливим якби не довіра українців до
українського, віра та бажання розвивати бізнес.

Ми хочемо подякувати нашим партнерам – компанії МХП за
багаторічну співпрацю та довіру, прагнення реалізовувати
національні проекти які сприяють не лише розвитку наших
компанії, а й країни в цілому.

Отже, йдемо разом далі! Шляхом впевненості, сталості та розвитку.

YUKO – принцип першості!


Для довідки.

МХП - міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій та ритейлу зі штаб-квартирою в Києві та виробничими потужностями в Україні та на Балканах. Дочірні підприємства працюють у Великій Британії, Саудівській Аравії, ОАЕ, країнах Балканського півострову та інших країнах ЄС. А те що експортує компанія ви можете побачити в понад 80 країнах.

MHP - SAF Ukraine

Construction Machinery Ltd є визнаним лідером серед постачальників будівельної та сільськогосподарської техніки JCB.

JCB (повна назва “J.C. Bamford Excavators Limited”) це британська багатонаціональна корпорація, третій за величиною в світі виробник будівельного обладнання. Виробляє понад 300 видів машин, у тому числі екскаватори, трактори та дизельні двигуни. Має 22 заводи по всьому світу: в Азії, Європі, Північній та Південній Америці. Продукти компанії продаються в більш ніж 150 країнах, а побачити їх обладнання можна побачити майже по всьому світу.File:JCB-Logo.jpg - Wikimedia Commons