Компанія YUKOIL взяла участь у щорічній спеціалізованій виставці автокомпонентів AutoExpo Africa 2014 яка відбулася з 27 по 29 квітня 2014 в Kenyatta International Conference Centre в столиці Кенії м.Найробі.


Стенд нашої компанії, на якому були представлені зразки продукції, викликав великий інтерес у представників місцевого ринку мастильних матеріалів.

 

yuko

 

Прийнявши участь у виставці AutoExpo Africa 2014, ми зміцнили відносини з існуючими партнерами й істотно розширили коло потенційних партнерів на африканському континенті.


Хочемо зазначити, що оливи та мастила YUKO вже добре відомі в країнах Східної Африки, отримавши позитивні відгуки великих компаній в сегментах B2B і B2C.

 

yuko 

 

Виставка AutoExpo Africa 2014 є найбільшою виставкою автозапчастин та авто аксесуарів в Східній Африці і проводиться в Найробі 17-й рік поспіль збираючи найбільших виробників і експортерів з усього світу.


Ринок Східної Африки є привабливим регіоном для олив та мастил YUKO, показуючи значний щорічний приріст обсягів імпортованих товарів, у т.ч. і мастильних матеріалів.

 

yuko 

 

 yuko

 Докладніше про виставку на сайті: www.expogr.com/kenyaauto/