Очима глядача, автогонка – це видовищна подія. Він насолоджується переглядом заїздів на високій швидкості, захоплюється майстерністю пілотів та проводжає поглядом ефектні спортивні автомобілі. Однак, глядач не бачить, наскільки кропітка підготовка до цієї події. Команда заводу технічних олив «СП Юкойл» провела масштабну роботу, щоб оцінити навантаження на двигун спортивного автомобіля та розробити продукт, який забезпечить високу ефективність в умовах змагань. Результат вражає – світ бачить спеціальну рейсингову моторну оливу вітчизняного виробництва під брендом YUKO. Тепер професійні гонщики можуть використовувати якісний український продукт.

зображення.jpeg (4).jpg


Новинку назвали YUKO Racing Synt 10W-60. Ця рейсингова моторна олива поєднує відмінний захист від зносу, чудову текучість і гарну адгезію в екстремальних умовах експлуатації. Її головне призначення – забезпечити відмінну роботу двигуна під час різкого старту та раптової зупинки.


Результати лабораторних випробувань і тестів показали, що новинка повністю відповідає основним потребам гонщиків. Моторна олива YUKO Racing Synt 10W-60  забезпечує відмінний захист двигуна під час швидкого старту. Якщо використовувати цей продукт, двигун спортивного автомобіля може витримувати надвисоку температуру в умовах граничного навантаження.

 
Розробка рейсингової моторної оливи показує різноплановість вітчизняного виробника. На сьогодні компанія «СП Юкойл» забезпечує потреби приватних автовласників, а також малих та великих підприємств. Випуск спеціальної моторної оливи для гоночних авто допомагає бренду YUKO завоювати палких прихильників і у світі автоспорту. Новинка YUKO Racing Synt 10W-60  може скласти гідну конкуренцію відомим європейським аналогам.

 
Продукт вперше використовує український автогонщик Дмитро Іллюк, який є чинним чемпіоном світу з дрифтингу. «СП Юкойл» забезпечує спортсмена рейсинговою моторною оливою для підготовки й участі у наступних змаганнях на весь період змагань 2021.

 
Очікується, що цього року новинка від «СП Юкойл» захищатиме двигун спортивного автомобіля Дмитра Іллюка під час 15 заїздів, які мають відбутись в Україні та за кордоном протягом року.

 
Нагадуємо, у 2019 році Дмитро Іллюк став переможцем FIA motorsport games. Тепер він готується до нових змагань, використовуючи спеціальну новинку від «СП Юкойл». Бренд YUKO виступає спонсором спортсмена на шляху до перемог.