Асортимент мастильних матеріалів YUKO дуже різноманітний. Легковий автомобіль або великий автопарк, маленька майстерня або промислове виробництво - продукція YUKO задовольняє будь-які потреби в оливах і мастилах. Обслуговування та експлуатація садово-паркової техніки не виняток. Торгова марка YUKO представила 2 новинки в даній категорії.

Мастило YUKO REDUS UNIVERSAL - універсальна мастило, призначена для редукторів і внутрішніх рухомих частин садово-паркової техніки, електроінструменту, інших механізмів і обладнання, що працює при високих навантаженнях і температурах. Дане мастило відмінно пасує для обслуговування побутових газонокосарок і тримерів.

YUKO REDUS MOLYBDENUM - протизносне водостійке мастило з дисульфідом молібдену (MoS2) для редукторів садово-паркової техніки. Так само застосовується для змащення рухомих частин редукторів, хрестовин, карданних з'єднань, які працюють в умовах вібрацій, екстремально високих і ударних навантажень. Продукт призначений для професійного використання у важких умовах і при тривалих періодах експлуатації.

Мастила представлено у 100-грамовій упаковці. Для зручності нанесення і закладки, кожна туба укомплектована з’ємним носом-аплікатором.

Нові продукти доповнили серію мастильних матеріалів для садово-паркової та силової техніки: YUKO MASTER SYNT 4T, SUPER SYNT 2T, а також YUKO PILAN - олива для ланцюгових пил. Ці продукти стали лідерами продажів на українському та експортних ринках. Ми впевнені - нові мастила гідні високої оцінки наших партнерів та кінцевих споживачів.

YUKO REDUS MOLYBDENUM і YUKO REDUS UNIVERSAL надійдуть в точки продажів вже в наприкінці липня.