Це найбільша в Україні виставка з практичною демонстрацією техніки світових брендів у полі. Участь у виставці прийняли більш ніж 50 відомих компаній. Гідне місце серед експонентів зайняла й компанія "Юкойл". Якість мастил та змащувальних матеріалів YUKO заслуговує вищих нагород та здатне задовольнити потреби найбільш вибагливих споживачів.

yuko

 На витавці були представлені новинки сільскогосподарської техніки, комерційних автомобілів. На протязі дня проходили тест драйви техніки, демонстрація роботи машин у полі.

yuko

По оцінках організаторів, виставку відвідало більш ніж 4000 гостей, серед яких власники та керівники провідних господарств, агрономи, механізатори з Київської, Черновіцької, Черкасської, Полтавської, Кіровоградської, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької та інших областей.

Стенд компанії "Юкойл" притягнув увагу відвідувачів. Було проведено ряд попередніх перемовин з приводу постачання мастил та змащувальних матеріалів. Сподіваємось, що незабаром фермерські господарства з гідністю оцінять якість продукції YUKO.

yuko