Українські моторні оливи Yuko відправляються на українську полярну станцію «Академік Вернадський»!

Відтепер на полярній станції «Академік Вернадський» та криголамі "Ноосфера", який нещодавно придбано державою для потреб наших полярників, буде працювати моторна олива YUKO, виробництва ТОВ «СП Юкойл». Слід зазначити, що це перший прецедент, коли моторна олива українського виробництва відправляється на білий континент для роботи в надскладних умовах для забезпечення життєдіяльності станції.

Євген Дикий, директор Національного антарктичного наукового центру (НАНЦ)

sdanfz9ypsf8ug0b1d8pcpp3pc5fhyac.jpg-Генератори для полярної станції - це і тепло, і світло, і, врешті-решт, можливість існування   всієї експедиції протягом тривалого часу на віддаленому континенті. Нещодавно для   забезпечення енергією придбано нові дизель-генератори VOLVO PENTA. Старі агрегати цього   бренду відпрацювали в Антарктиді 40 років, тож ми встановлюємо обладнання перевіреного   виробника і сподіваємося, що нові будуть працювати не менше. Єдине, що змінюємо – це моторну оливу. Цього року віддали перевагу моторній оливі Yuko, українського виробництва, запропоновану в якості спонсорської допомоги нашим новим партнером, виробником мастильних матеріалів ТОВ «СП Юкойл».

Ми щиро вдячні українському бізнесу, який все частіше повертається в бік науки і вкотре допомагає нам як фінансово, так і організаційно, беручі на себе деякі бізнес процеси та вирішення логістичних питань.

Ми, в свою чергу, зазвичай віддаємо перевагу українським продуктам під час закупівель. І напевно знаємо, що в Україні є 4y6gxake24xc2vsnaj5ym9cgg5z9u8ph.jpg підприємства, які складають гідну конкуренцію європейськім продуктам, це вже перевірено у минулих експедиціях. Взагалі наша станція – це саме та платформа, де перевіряються на міцність не тільки люди, а і технології. Адже де, як не в Антарктиді природньо створені такі надскладні умови праці. Тож, для нашого нового партнера – це надзадача! Однак, ми віримо в нашого вітчизняного виробника і впевнено рухаємося в Антарктиду разом із YUKO.

Ольга Гречко, керівник PR-служби ТОВ «СП Юкойл».

u52crv4sgc7efbpnni9tn1cxpykry3zg.jpg

- До цього проекту ми ставимося з особливою теплотою та великою відповідальністю, адже розуміємо, яку важливу роль відіграє моторна олива в житті полярної станції.

Наша технічна команда зараз уважно вивчила всі нормативні документи та вимоги виробника дизель-генераторів VOLVO PENTA для підбору оптимальних моторних олив з асортименту продукції YUKO. Ми підемо навіть на розробку нового продукту, в разі відсутності готового рішення. Крім того, нами отримано запит ще і на підбір олив для криголаму, що було нещодавно придбано для потреб ДУ НАНЦ, тож і це питання ми плануємо повністю закрити за власний кошт.

Звісно, постачання моторної оливи – це лише частина масштабного проекту, спрямованого на всебічну підтримку вітчизняної науки, а саме роботи станції «Академік Вернадський». Всі проекти будемо активно висвітлювати у ЗМІ протягом їх реалізації.

Моторні оливи YUKO до цього моменту експортувалися у понад 80 країн світу, приємно розуміти, що відтепер вони працюватимуть на всіх континентах планети, включно із Антарктидою!

Довідка:

Завод технічних олив ТОВ «СП Юкойл» побудовано в 2002 році за участю німецьких партнерів і сьогодні є одним з найсучасніших виробничих підприємств галузі в Східній Європі. При будівництві було враховано жорсткі вимоги екологічної безпеки, що висуваються до подібного роду об'єктів у країнах Європейського союзу. YUKO - це бренд сучасних автомобільних та промислових олив і мастил, що успішно експортуються в більш ніж 80 країн Європи, Азії та Африки, Північної та Південної Америки.

nx0fy2eh4m2rdgqgiq4hg3g0hucy58o0.jpg