З весною прийшов сезон сільськогосподарських, садових і дачних робіт. Кожен дбайливий власник садової техніки ретельно добирає матеріали для її обслуговування та експлуатації. В асортименті ТМ «YUKO» наявні оливи та мастила для будь-яких і агрегатів: від бензопил і тримерів до мотоблоків та садових тракторів. Сучасні оливи і мастила YUKO допоможуть вам зберегти дорогу техніку і зробити її експлуатацію бездоганною та ефективною.

Які ж спеціальні вимоги відрізняють оливи для 2-х і 4-тактних двигунів і чим вони зумовлені?

По-перше - система охолодження і змащення двигуна - де масло подається до поверхонь що труться разом з потоком повітряно-паливної суміші.

По-друге - особливі умови експлуатації, а саме - часта зміна обертів двигуна (від 5000 до 15000 об /хв) і різний характер навантажень.

По-третє - це екологічні вимоги з безпеки та біоразкладаність.

Оливи для двотактної (2Т) техніки.

Двотактна техніка є найбільш поширеною для застосовування в приватних господарствах.

Особливо важливими показниками є такі характеристики як:

 • адгезія до змащувальної поверхні для запобігання змивання паливною сумішшю;

 • високі протизадирні властивості;

 • термічна стабільність і низька випаровуваність при нагріванні, тому що двигуни є найбільш «гарячими»;

 • відмінна розчинність в паливно-повітряній суміші;

 • відповідність стандартам API TC.

Для двотактної садової техніки в асортименті YUKO наявні 2 оливи:

Мінеральна - YUKO MOTOMIX 2T і напівсинтетична - YUKO SUPER SYNT 2T Green Garden.


Оливи для 4-тактної (4Т) техніки.

Застосовуються для систем змащення сучасних чотиритактних двигунів садово-паркової техніки та силового обладнання: культиваторів, генераторів, мотопомп, снігоприбирачів та іншої 4х-тактної техніки. Як правило, техніка застосовується для більш важких робіт і отримує навантаження без «прогрівання» двигуна. Тому - для оливи особливо важливі такі показники як:

 • Висока стабільність оливної плівки і зносостійкість при екстремальних навантаженнях;

 • Висока термічна стабільність;

 • Стійкість до утворення нагару і відкладень;

 • Мінімальна димність і токсичність вихлопу;

- Класифікація за в'язкістю SAE 30, 10W30, 10W40 в залежності від пори року і вимог виробника;

- Клас якості за API не нижче SF/CC.

Всі 4T масла YUKO відповідають класу якості API SL/CF і JASO MA2 T903:2011 року (японський стандарт для мототехніки). В асортименті наявні як сезонна мінеральна олива YUKO MASTER 4T SAE 30, так і напівсинтетика - YUKO MASTER SYNT 4T 10W-30.

Олива для ланцюгових пил.

Для змащення ланцюгових пил, шин бензопил із ручною і автоматичною системою змащення (Stihl, Bosch, Black & Decker, Husqvarna і ін.) Застосовується масло YUKO PILAN (ISO 100), для якого характерні наступні характеристики як:

 • висока проникаюча здатність і адгезія (запобігання скидання масла);

 • плинність для легкого прокачування;

 • відмінні протизадирні властивості для запобігання заклинювання.

Олива для компресорів.

Покликане забезпечити оптимальний тиск в системі компресорного устаткування і належний захист від зношування при екстремальних навантаженнях.

Для компресорів на транспорті, побутових і промислових компресорів застосовується всесезонна компресорна олива YUKO VDL 100.

Для змащення підшипників, редукторів та інших вузлів садової техніки представлено широкий вибір універсальних та спеціальних мастил.

Сучасні змащувальні матеріали YUKO задовольняють 100% потреб в обслуговуванні, зберіганні та експлуатації садової техніки та відповідають міжнародним стандартам і вимогам виробників обладнання. Висока якість продукції YUKO і оптимальні ціни вже отримали гідну оцінку наших міжнародних партнерів більш ніж в 50-ти країнах Європи, Азії, Африки та СНД. Ми впевнені, що оціните і Ви!